Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
Gorzej jak dzieciaki w piaskownicy...ale ok..
Moge przytoczyc pare przykladow z czego wynika moj rasizm...ale watpie,czy go co niektorzy zrozumieja
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a Kolek ,Antaczak i jemu podobni..przepraszam za wyrazenie...pierd...sie
Ja zawsze pozytywnie nastawiona i w ogole....sama jestem w szoku.....
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
Izek .... jeszcze tego Ci brakuje na mega hyper pozytywne nastawienie

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Antczak napisał:
A Ty za to Mareczku Kiepski bedziesz leżał ,kwiczał a robić na Ciebie będą zabieraj zabawki i sio do innej piaskownicy!!!!

Spoko miszczu Nie bede na pewno bral przykladu z ciebie i pozycji w jakiej sie aktualnie znajdujesz
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
'miszczu' co to znaczy pajacu,czekaj słownik wytargam-aaaaaa mistrzu chciałeś napisać-no dzieki za uznanie mojej skromnej osoby....apropos:znasz jakiś obcy język nielicząc wyszukanego słownictwa polskiej łaciny zmiękczonej???????nie odpisuj lepiej bo profilek bedziesz musiał usunąc jak sie Ciebie czepię
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Biohazard...niczego mi nie brakuje,ale dzieki poprostu mam dosc niektorych zachowan niektorych ludzi....
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
hehehhehe biohazardzistko Tyś jest dopiro uszczypliwa hehehehehe ....nie bede z nią polenizował bo kobiety bardzo szanuje nawet te takie se hehehehehehehe....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
a Kolek ,Antaczak i jemu podobni..przepraszam za wyrazenie...pierd...sie
Ja zawsze pozytywnie nastawiona i w ogole....sama jestem w szoku.....


pani jzo no wie pani
takie brzydkie slowa - wstyd
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Juz raz cie wyslalam na lekcje pisowni mojego imienia...widze ze to prozny trud..a o moje slownictwo prosze sie nie martwic...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Juz raz cie wyslalam na lekcje pisowni mojego imienia...widze ze to prozny trud..a o moje slownictwo prosze sie nie martwic...
wyrzucili mnie z lekcji
takie slowa w pani ustach
co innego ja cham i prostak
ale pani pani jso
Zgłoś wpis


Bliżej nas